kolísání otáček

Moderátor: peta.smolik

bigben.m
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 383
Registrován: 27 lis 2006, 07:54

Příspěvek od bigben.m »

Ještě dodatek-odpoj při práci akumulátor a -možná je to pitomost,ale připoj ho , až bude motor vychladlý. :roll: Napadlo mě, jestli při napůl ohřátým motoru a připojení akumulátoru to ŘJ nenačte jako základní nastavení(tu teplotu).Nevím-už se chytám i stébla. :oops:
Reklama
 

bigben.m
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 383
Registrován: 27 lis 2006, 07:54

Příspěvek od bigben.m »

Na 1,2 jsou tyhle čidla kolem klapky-bohužel 1,6 jsem na vl. bulvy viděl jen jednou :roll:
pukavec
Začátečník
Příspěvky: 38
Registrován: 12 kvě 2007, 22:01

Příspěvek od pukavec »

Tak si myslim, že na 1,6ce to bude taky tak. Viděl jsem tam takovou černou krabičku :) a vedou k ní 2 dráty, myslím, černej a modrej. Tak se na to zkusím mrknout :roll: . Když se to nezlepší zajedu na diagnostiku jestli něco nevypátrají. Dík za konzultaci :lol:
hanys
Fiaťák
Příspěvky: 139
Registrován: 16 zář 2007, 21:06
Bydliště: Havířov

Příspěvek od hanys »

přímo u klapky je ten potencák,doleva je krokáč,pak je čidlo.ještě přečti toto https://www.club-fiat.com/viewtopic.php ... ght=#56392
Palio weekend 1,6 16v 100 po smrti
papuanec
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 01 říj 2008, 12:51

Příspěvek od papuanec »

Mam ten samej problem, jak to je uplne studene, tak nastartuji. zvednou se otaky jak klesaji tak spadnou az na 0 a chcipne to, kdyz nastartuji a jemne pridam plyn na 3-5 sekund tak to uz pak drzi.
Jinak mi nehem jizdy rozsvecuje kontrolka vstrikovani. Kdyz jsem na krizovatce ona se zrovna rozne, tak se mi zvysi otacky.
bigben.m
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 383
Registrován: 27 lis 2006, 07:54

Příspěvek od bigben.m »

Možná jsem své potíže vařešil.Nejenom čisté konektory,ale ukostření.Vzal jsem vějířové podložky a začal u akumulátoru,pak u předních světlometů(hodně blbej přístup) a dál jsem se zatím nedostal , ale pomohlo to a zatím nejsou potíže.
Odpovědět

Zpět na „Palio“