Jak na to - Punto 1,7 TD

Autoservisy, údržba, náhradní díly, vrakoviště, obchody

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Punto_J
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 14 říj 2008, 12:23
Bydliště: Prusinovice

Jak na to - Punto 1,7 TD

Příspěvek od Punto_J »

Zdarec, nevíte, kde bych našel něco na netu ohledně motoru 1,7 TD, 51kW? Jinak, co si o něm myslíte?
Fiat Punto MK1, 1,7 TD, 51 kW, 3D bílá.....a co bude dál ví jen .....Ohoso Widaho
Reklama
 

williks
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 03 zář 2008, 13:53

re

Příspěvek od williks »

mam také punto TD 1.7, zatím jede a jsem s ním spokojenej
pantáta
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 14 čer 2009, 13:00

Re: Jak na to - Punto 1,7 TD

Příspěvek od pantáta »

Taky mám punto 1.7Td dovoz s I v super stavu a super výbavě (el okna,central,klima,servo) :D

Až jednoho krásného dne v motoru něco bouchlo a bylo po něm jak po žabě :lol: :shock:

Po demontáži motoru bylo zjistěno že se ustřihl ventil který náslendě zapadl do motoru rozmlátil píst hlavu a urvaná ojnice obouchala vložku válce - neopravitelné.
nový motor někde 5 - 8 tisic,montáž demontáž (své pomocí) v servise min 5 - 10 tisic výměna naplní rozvodů,kliňáků,filtrů 3 - 5 tisic.
A pak zjistíte že motor nejde nastartovat (imobilizér na čerpadle sem urazil majzlem a el mag ventil zapojil na baterku )
následovalo přehození čerpadla a vstřikovačů s meho motoru nasledné nastavení a auto se rozběhlo :|

Podle množství inzerátu prodám punto td vadný motor jsem asi nebyl jediný.
bobas
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 482
Registrován: 12 bře 2009, 13:47

Re: Jak na to - Punto 1,7 TD

Příspěvek od bobas »

Ja mam doma 1.7 td ma 252 tkm a uplna pohoda :)
kamisacek
Fiaťák
Příspěvky: 108
Registrován: 06 zář 2009, 09:35
Bydliště: Nýřany plzeň-sever
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na to - Punto 1,7 TD

Příspěvek od kamisacek »

Taky mám doma 1,7TD silnější verzi sice 52kw a mám 182tisíc najeto a nic jezdí jako za mlada :) záleží jak kdo se stará o to
Fiat Punto 1,7TD prodáno
Fiat Stilo 1,9 JTD R.I.P
Peugeot 206 2,0 HDi můj mazel složenej
BMW E46 320d můj normální povoz :-) ve všední den :-)
Uživatelský avatar
Toti
Znalec
Příspěvky: 790
Registrován: 13 čer 2009, 09:21
Bydliště: SR->Nitra->velke ale male mesto
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na to - Punto 1,7 TD

Příspěvek od Toti »

Ja som mal v prvom punte 1,7TD 52kW a malo cca 242tisic km ale tachometer niekedy vynechával takže nešlo ani počítadlo tak mohlo mať aj o par tisíc km viac, ale ten motor išiel ako hodinky :wink: ovšem bol to dovoz z rodnej zeme puntíka...a teraz mám tiež 1,7TD ale 51kW na tacháči má údajných 139 tisic km (ktorým ovšem neverím) :lol: ale auto vyzerá ako keby malo 300 tisic lebo bolo jazdené na slovenských cestách bohužial :lol: ...ale inak zatial spokojnosť s tými motormi :wink: ovšem nieje to žihadlo ale na bežné jazdenie stačí si myslím, má to 70 koníkov a 135 Nm
Ale myslím si že by tomu motoru neuškodil intercooler :D
Train horn in car ? ...why not ! :D
momentálne Alfa 166 2,4JTD ...EGR off, KAT off
ex : špunt mk1 SX 1,7TD, alfa 156 2,4JTD, špunt mk2b 1,3JTD sporting, špunt mk1 ELX 1,7TD
Uživatelský avatar
feldino
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 275
Registrován: 21 led 2006, 20:42
Bydliště: Nemšová (Slovensko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na to - Punto 1,7 TD

Příspěvek od feldino »

Ja sa teda tiez pochvalim mam 1.7 51kW ked som ho kupil mal nabehanych 165tis. Teraz po 4 rokoch ma 252 a taha stale ako pri kupe jedine co sa na motore robilo bola vymena tesnenia pod hlavou inak beha super.
Odpovědět

Zpět na „Punto - servis“