HELP - Bezpeč.pásy - nefunguje navíjení,zapínaní,...

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Uživatelský avatar
Mark L.
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 215
Registrován: 15 lis 2006, 10:59
Bydliště: Zastávka u Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mark L. »

Nikdo nic? :?
Tipo 1.4 T-Jet LPG kombi (2017)
F127 0.9 (1975), Sport 1.05 70HP (1980), 1.05 50HP (1977)
Ex: Multipla 1.9 JTD 115k (12/2002)
Ex: Punto I. 1.2 8V 60SX (1995)
Reklama
 

Graun
Znalec
Příspěvky: 683
Registrován: 03 zář 2008, 20:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Graun »

Ja to nekolikrat resil na predchozim Tipu a ted jsem si to jen vyzkousel na Puntu. Ve vetsine pripadu je ten mechanismus zacpany prachem, ktery brani spravne funkcnosti zpetneho navinuti.
Avsak vetsinou je problem v tom ocku, kde se ten pas vraci nazpet do sloupku. Staci vetsinou poradne ocistit od mastnoty a pak jeste nastrikat to ocko v miste pasu (ve tvaru trojuhelniku-na sloupku) nastrikat cockpit sprayem, ktery se pouziva na lesteni palubovky. Potom to pekne klouze :lol: :wink:
F/I/A/T MAREA WEEKEND 1.6 16V ELX 7/1998 76kW
F/I/A/T PUNTO 1.2 8V ELX 11/1999 44kW (MK2)
jani
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 417
Registrován: 14 čer 2008, 20:14
Bydliště: Velky Krtis SVK

Příspěvek od jani »

hello fiataci takze aj mne sa pas zasekava v roznych intervaloch,dnes som bol v madarsku na nakupoch zasekol sa ale zapnut som sa niak vedel ...prisiel som domov uz sa stmievalo a rozobral som to odkryl plast a pozrel mechanizmus,takze hlavna pricina aj podla mna je ta necistota prach,spina mne nechcelo navynut naspät pas takze som to zacal trhat tahat od nervov :evil: ale zdravy rozum zvitazil srobovak som vopchal tam kde sa navija pas a zacal som ho posuvat to kolecko aby sa navijalo a niak posunul som o 1 cm a sam sa opravil navinul ho a uz funguje ale pre istotu uz pomalicky budem pas tahat....
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“