HELP - Bezpeč.pásy - nefunguje navíjení,zapínaní,...

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Jill
Fiaťák
Příspěvky: 63
Registrován: 23 led 2006, 08:23
Bydliště: Praha/Zlin

HELP - Bezpeč.pásy - nefunguje navíjení,zapínaní,...

Příspěvek od Jill »

Ahoj,

taxe mi prave vcera zasekl bezpecnostni pas u ridice. Nejde vysunout ani nenaviji. Meli jste nekdo podobny problem??
Co s tim? Prip. jak tezka je demontaz?

Diky moc za tip!
Reklama
 

PulMiloš
Znalec
Příspěvky: 730
Registrován: 20 zář 2005, 20:47
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PulMiloš »

Mně se to stalo, ale za cca 50 km to samo pustilo :lol:
Vasek
Začátečník
Příspěvky: 47
Registrován: 21 úno 2006, 21:39
Bydliště: Uhersky Brod

Pasy

Příspěvek od Vasek »

Parkrat se mi to stalo - kdyz jsem se ho snazil RYCHLE vysunout.
Zatim jsem to nemusel nikdy rozdelavat, nevim jestli to bude platit i u Tebe ale ja ho vzdy zasunu i kdyz se nenaviji a poboucham - s citem na spodek, kde je uchyceny. Nepovoli to obvykle hned, nekdy s tim musim par km ujet - vibrace pri jizde po ceske vozovce, to asi uvolni a pak pobouchat.
:)
Vasek
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

Zkusit pobouchat, me uz tohle obcas nepomaha, tak s tim proste poradne skubnu a je zase na mesic klid... Takze tohle taky pomaha.
Hustokrutost
Jill
Fiaťák
Příspěvky: 63
Registrován: 23 led 2006, 08:23
Bydliště: Praha/Zlin

Příspěvek od Jill »

Diky za tipy, dneska to poradne pobusim a uvidime... Skubat uz jsem zkousel, ale nic... uvidime, pak dam echo, jak to dopadlo..
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

Musis zabraaaat... Kdyz to nejde nasilim, tak to de jeste vetsim nasilim... :-D Ale samozrejme vseho s mirou. Nebo s Ladou???
Hustokrutost
KUFI
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 223
Registrován: 04 pro 2005, 20:57

Re: HELP - Zaseknutý bezpecnostni pas

Příspěvek od KUFI »

Jill píše:Ahoj,

taxe mi prave vcera zasekl bezpecnostni pas u ridice. Nejde vysunout ani nenaviji. Meli jste nekdo podobny problem??
Co s tim? Prip. jak tezka je demontaz?

Diky moc za tip!
U Punta ktery mi znamej dovez z D, byl taky zaseknutej pas u ridice a nechtel se zpatky navíjet. Asi 2 hodiny si hral s tim mechanismem, az mu praskly nervy a koupil radsi novej :)
Jill
Fiaťák
Příspěvky: 63
Registrován: 23 led 2006, 08:23
Bydliště: Praha/Zlin

Příspěvek od Jill »

:D
Takze jsem to poradne poklepal a ejhle, pas jede jako novy :p) Ani jsem nemusel nic rozmontovavat...se mi ulevilo! 8)
KUFI
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 223
Registrován: 04 pro 2005, 20:57

Příspěvek od KUFI »

Jill píše::D
Takze jsem to poradne poklepal a ejhle, pas jede jako novy :p) Ani jsem nemusel nic rozmontovavat...se mi ulevilo! 8)
A pak ze kouzelnící neexistujou :D Az budu neco potrebovat opravit na fáru, tak se domluvime a ty mi na to poklepeš :D :D
stanly
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 23 bře 2006, 21:55

Příspěvek od stanly »

Tiež mám problém s pásom v predu na vodičovej strane. Strašne pomaly sa navýja. Keď ho skušam povyťahovať na mieste kde vychádza z tapacíru tak tam ide úplne v pohode. Problém je až za tým uchom cez ktorý je hore prevlečený ako by ho tam niečo brzdilo ale nemá čo. Proste prechod tým vrchným uchom je úplne pomalý. Tým uchom myslím tú vec hore pri stlpiku. :wink: V servise povedali že je to unavenou pružinou a asi bude treba meniť pás. Cena vraj nejakých 7000,- SK. Nedá sa tomu nejako pomôcť ?
Joe301
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 217
Registrován: 14 bře 2006, 10:40
Bydliště: Palarikovo Okres Nové Zamky

Příspěvek od Joe301 »

da sa pomoct kup si na vrakaci za 20 a ides dalej :lol:
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

Bukshi píše:tak dnes som zistil, ze sa mi neda zapnut jeden zo zadnych bezpecnostnych pasov :cry: navijanie funguje, ale pas sa neda zapnut do spodnej casti ... ked ho zatlacim tak sa struna stlaci dnu aj s tym cervenym tlacitkom na uvolnenie ale nezacvakne to a pas sa hned uvolni ...

Neviete niekto ci sa to vobec da rozobrat? a co s tym asi moze byt?
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
milanko
Fiaťák
Příspěvky: 57
Registrován: 13 čer 2006, 17:14
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od milanko »

Je možné vymeniť predný pás za zadný? Tiež sa mi zasekáva a ten zadný sa moc nepoužíva.
Pun-to
Znalec
Příspěvky: 737
Registrován: 06 čer 2007, 22:25
Bydliště: Česká Třebová

Příspěvek od Pun-to »

Ne to nejde.
Fiat Punto 1,7TD SX rv95
Uživatelský avatar
Mark L.
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 215
Registrován: 15 lis 2006, 10:59
Bydliště: Zastávka u Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mark L. »

Dost casto se mi taky zasekava pas. Jak jsem tu vycetl je to asi tradicni punti zalezitost. Ale jezdit v dnesnim naledi po tri dny bez pasu a cekat az povoli mi moc pocitu sucha a bezpeci neprida :) Poklepani nepomaha. Nekdy se to pustilo, ale ted uz je to dlouho zasekli a nic. Neporesil tento problem uz nekdo? Jedna se o necistoty pod kulickou, nebo slaba pruzinka te kulicky, ... nebo neco podobnyho? Poradte prosim, at to nerozebiram zbytecne.
Tipo 1.4 T-Jet LPG kombi (2017)
F127 0.9 (1975), Sport 1.05 70HP (1980), 1.05 50HP (1977)
Ex: Multipla 1.9 JTD 115k (12/2002)
Ex: Punto I. 1.2 8V 60SX (1995)
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“