Spojka zabera naprazdno

Vše o motoru a převodovém ústrojí, poruchy, úpravy, rady a typy, topení a chazení

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

popotuner
Fiaťák
Příspěvky: 81
Registrován: 12 říj 2008, 01:16
Bydliště: Bray (Irsko)

Re: Spojka zabera naprazdno

Příspěvek od popotuner »

mad mike píše:píšeš že spojka je nová, tak dolej brzdovku, odvzdušni a pak uvidíš dál.

ok ja len ze spojkovy pedal je skoro prazdny. uvidim ako budem mat cas ale asi az v sobotu to urobim lebo cez tyzden robim. potom dam vediet co a ako.
Reklama
 

Punťa MK2 Sporting
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 29 črc 2008, 14:12

Re: Spojka zabera naprazdno

Příspěvek od Punťa MK2 Sporting »

Může to být vyteklé spojkové ložisko, které se seká do přítlačného talíře - ten je vymletý - má vylámané "zuby" a tam se ti seká to ložisko.Stalo se mi to stejný. Odešla na to hned lamela, protože furt byla přitlačená. Někdo si musel řádit...Mi bylo řečeno..A záleží taky jakou tam máš danou sadu, né všechnou jsou kvalitní, Origo je Valeo..Od výroby. No a pokud se ti ztrácí brzdová kapalina, tak si zkontroluj zadní prasátka, můžeš ho mít načnutý, nebo pak zkontrolovat vedení brzd někde na zvedáku pod autem.Ale většinou to teče přes prasátka...No a samoždřejmě nezapomeň odvzdušnit...
popotuner
Fiaťák
Příspěvky: 81
Registrován: 12 říj 2008, 01:16
Bydliště: Bray (Irsko)

Re: Spojka zabera naprazdno

Příspěvek od popotuner »

Punťa MK2 Sporting píše:Může to být vyteklé spojkové ložisko, které se seká do přítlačného talíře - ten je vymletý - má vylámané "zuby" a tam se ti seká to ložisko.Stalo se mi to stejný. Odešla na to hned lamela, protože furt byla přitlačená. Někdo si musel řádit...Mi bylo řečeno..A záleží taky jakou tam máš danou sadu, né všechnou jsou kvalitní, Origo je Valeo..Od výroby. No a pokud se ti ztrácí brzdová kapalina, tak si zkontroluj zadní prasátka, můžeš ho mít načnutý, nebo pak zkontrolovat vedení brzd někde na zvedáku pod autem.Ale většinou to teče přes prasátka...No a samoždřejmě nezapomeň odvzdušnit...
Tam je urcite problem len s kvapalinou len treba najst kde vytiekla to je najvacsi problem najst to :roll: v sobotu to skusim najst. dik za tie prasatka hned ich skontrolujem :)
Odpovědět

Zpět na „Punto - motor“