PROSBA O RADU - defekt

Tlumiče, pružiny, kola, pneumatiky, brzdy, řízení

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
phi-phi
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 17 led 2009, 10:29

PROSBA O RADU - defekt

Příspěvek od phi-phi »

Zdravím, jsem naprostý amatér tak bych potřeboval pomoct..
mám fiat punto S , 1996, pohon samozřejmě na přední... dnes ráno jsem odklízel před domem sníh a zjistil sem že zadní kolo mám vyfouklé,asi defekt..takže sem hodil rezervu,zajel na benzinku a to vyfouklé kolo nafoukl,chci se zeptat jestli když se to do večera nevyfoukne jestli to mužu použít nebo se to bude jinak chovat když bude kolo na autě nasazené.. popřípadně kolik tak stojí oprava defektu..
mám tam ted hozenou rezervu a zítra musím jet do prahy,servis mě nejdřív vezme v pondělí..

díky za případné rady
Reklama
 

TV-Punto
Všeználek
Příspěvky: 1026
Registrován: 26 úno 2007, 16:30
Bydliště: Trebišov

Re: PROSBA O RADU - KOLO

Příspěvek od TV-Punto »

kolko stoji u vas oprava sice neviem ale na rezervnom, tom takom tenkom kolese (ak mas take) mozes ist max 80km/h...

FIAT PUNTO MK2b 1.2 44kW r.07
FIAT MULTIPLA 1.6 76kW r.99
BMW 525TDS A/T TOURING 2,5 V6 105kW r.98
phi-phi
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 17 led 2009, 10:29

Re: PROSBA O RADU - KOLO

Příspěvek od phi-phi »

jojo to vím,je to na tom kole i napsané :), ale nejlepe kolik to tak stojí jestli se vymění jen pneumatika nebo celé kolo a zdali se musí vyměnit i druhé zadní..někde sem sylšel že se vyměnují obě dvě..možná jestli by vadilo že bych místo toho prasklého dal letní pneumatiku..3 zimní a jedna letní...nevím no
TV-Punto
Všeználek
Příspěvky: 1026
Registrován: 26 úno 2007, 16:30
Bydliště: Trebišov

Re: PROSBA O RADU - KOLO

Příspěvek od TV-Punto »

kazdopadne na jednej naprave, prednej alebo zadnej musia byt pneu rovnakej sirky, vysky a rovnaky vzor (aspon u nas)
oprava u nas stoji cca 100-200 skk s vyvazovanim atd. popripade kup niekde na benzinke defekt sprej, je to tekuta guma ktora upcha dierku v pneu, nafukaj a je to, ale do pneuservisu aj tak musis, nevydrzi to asi vecne :mrgreen:

FIAT PUNTO MK2b 1.2 44kW r.07
FIAT MULTIPLA 1.6 76kW r.99
BMW 525TDS A/T TOURING 2,5 V6 105kW r.98
phi-phi
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 17 led 2009, 10:29

Re: PROSBA O RADU - defekt

Příspěvek od phi-phi »

ok díky
Uživatelský avatar
Plecháč Tony
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 388
Registrován: 25 bře 2008, 21:22
Bydliště: Plzeň

Re: PROSBA O RADU - defekt

Příspěvek od Plecháč Tony »

Jasně, zajeď do jakýhokoliv pneuservisu a pokud je to jen nějaká dirka a neni ta pneu roztrhaná, tak ti daj zespoda záplatu, zase nasadí a můžeš jezdit. Myslim si, že pokud to nebudou nějaký vydřiduši, tak se do 300Kč musíš vejít...
Odpovědět

Zpět na „Punto - podvozek“