Motor na Palio 1.2

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
fanda.hajek

Motor na Palio 1.2

Příspěvek od fanda.hajek »

Zdravím,

sháním funkční motor na Palio r.v. 1999, označení motoru 178B5.000
Případně jen klikovku a ojnice.

Nevíte, jestli se stejný motor montoval i do jiných modelů a můžu tak rozšířit záběr i mimo Palio?
Těch tu přecijen moc není.

Případně naopak prodám Palio s poškozeným motorem.
Cena dohodou.
Reklama
 

Roman Ropazu
Začátečník
Příspěvky: 36
Registrován: 31 led 2006, 20:34

Re: Motor na Palio 1.2

Příspěvek od Roman Ropazu »

Ahoj. A máš v tom klimatizaci? flirtr@seznam.cz
bigben.m
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 383
Registrován: 27 lis 2006, 07:54

Re: Motor na Palio 1.2

Příspěvek od bigben.m »

Nejsem si zcela jistý , ale myslím , že ten motor je i v puntech,i doblo má 1242ccm ale dej si pozor na výkon-palio do r.v. 2001 má vyšší výkon než pozdější model.Kromě 16ventilu.Možná vás brzy opustím-začíná mě hnít kastle a převodovka začala hučet.Asi to dám pryč a půjdu do Berlinga(nového).Kdyby si chtěl , tak ti auto prodám vcelku-motor výborný,převodovka? horší a kastle naprd.Nové tlumiče,zadní pera, zadní uložení ramen.
fanda.hajek

Re: Motor na Palio 1.2

Příspěvek od fanda.hajek »

Klimatizaci v tom mám, ale od loňska nafunguje. Neřešil jsem proč, možná stačí naplnit.

Celý auto nepotřebuju :-(. Chci to jen zprovoznit, aby se to dalo prodat. Ledaže by bylo za cenu motoru.
I když je pravda, že na tom mym je taky už dost věcí out of order.
Uživatelský avatar
stepo
Fiaťák
Příspěvky: 135
Registrován: 11 bře 2009, 20:09

Re: Motor na Palio 1.2

Příspěvek od stepo »

zdravim nestrelil bys mi z toho nefunkcniho motoru tot?
http://www.kaufik.com/punto/motor/filtrpotrubi.jpg
fanda.hajek

Re: Motor na Palio 1.2

Příspěvek od fanda.hajek »

stepo: no, u mě v motoru to vypadá trochu jinak a nějak si tento díl nevybavuju, já tam podle mne nic takovýho kulatýho nemám (mám ho v servisu, zítra se na to kouknu).
Pokud to bude součástí toho novýho, který se mi třeba podaří sehnat, není problém jeden z toho pustit.
Zatím mám jen nabídku na vadnej motor (až sežene novej :-)), kde by měly být mnou požadované součástky vpořádku, takže by mi asi zůstal můj motor a měnil bych jen klikovku a ojnice.
Uživatelský avatar
stepo
Fiaťák
Příspěvky: 135
Registrován: 11 bře 2009, 20:09

Re: Motor na Palio 1.2

Příspěvek od stepo »

no tohle je motor z punta ale ten dil je prej z palia...tak kdybys nahodou mnel pak jeden navic tak ho beru :D
Odpovědět

Zpět na „Palio“