Hučení pneumatik

Moderátor: peta.smolik

sazynek
Začátečník
Příspěvky: 19
Registrován: 09 pro 2008, 20:23

Re: Hučení pneumatik

Příspěvek od sazynek »

No právě ,že jsem je vyvážit nenechal.Víceméně jsem spoléhal na to že jsem moc nenajel a žádnou díru netrafil a tak jsem chtěl ušetřit, ale jak vidím tak to budu muset zajet udělat.Každopádně dám vědět jak to dopadlo.Ale aspoň teď chápu problematiku těch dezénu díky.Ložiska jsou OK mám najeto 14000km
Fiat Linea 1.4 T Jet 88KW
Reklama
 

Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Hučení pneumatik

Příspěvek od peta.smolik »

sazynek píše:No právě ,že jsem je vyvážit nenechal.Víceméně jsem spoléhal na to že jsem moc nenajel a žádnou díru netrafil a tak jsem chtěl ušetřit, ale jak vidím tak to budu muset zajet udělat.Každopádně dám vědět jak to dopadlo.Ale aspoň teď chápu problematiku těch dezénu díky.Ložiska jsou OK mám najeto 14000km
To sem teda na to zvědavej čím to je Docela mi to tvý hučení kol vrtá hlavou
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
sazynek
Začátečník
Příspěvky: 19
Registrován: 09 pro 2008, 20:23

Re: Hučení pneumatik

Příspěvek od sazynek »

Tak příčina odhalena...Ač jsem tomu nechtěl věřit tak na levém zadním kole je uplně na kašu ložisko.Podotýkám ještě jednou že má najeto 14000 +/- a všechno na normalních silnicích tzn.Díry nesbírám.Pořád jsem tomu nechtěl věřit ale když jsem to zkusil v zatáčkách a poslouchal jak se to mění nedalo mě to a vyheveroval jsem to a bylo slyšet i pouhým otočením na volno v servisu mi to pak jen již potvrdili a uznali na záruku jako defektní díl z výroby.Když to demontovali tak bylo uplně přidřený...Ještě že mám silnej motor :D a nic víc se nestalo.Jinak bez poruch a super jen by ta zpátečka mohla jít v parných dnech lépe.Občas se jí tam vyolženě nechce.V zimě s tím není problém.
Fiat Linea 1.4 T Jet 88KW
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Hučení pneumatik

Příspěvek od peta.smolik »

sazynek píše:Tak příčina odhalena...Ač jsem tomu nechtěl věřit tak na levém zadním kole je uplně na kašu ložisko.Podotýkám ještě jednou že má najeto 14000 +/- a všechno na normalních silnicích tzn.Díry nesbírám.Pořád jsem tomu nechtěl věřit ale když jsem to zkusil v zatáčkách a poslouchal jak se to mění nedalo mě to a vyheveroval jsem to a bylo slyšet i pouhým otočením na volno v servisu mi to pak jen již potvrdili a uznali na záruku jako defektní díl z výroby.Když to demontovali tak bylo uplně přidřený...Ještě že mám silnej motor :D a nic víc se nestalo.Jinak bez poruch a super jen by ta zpátečka mohla jít v parných dnech lépe.Občas se jí tam vyolženě nechce.V zimě s tím není problém.
Mně je tady škoda Ani sem to neslyšel a tušil sem ložisko respektive až na potřetí :lol: :lol: :lol: :lol:
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Odpovědět

Zpět na „Linea“