HELP - Problém s el. stahováním oken mk1

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Carlos
Fiaťák
Příspěvky: 78
Registrován: 26 lis 2006, 12:25

Příspěvek od Carlos »

Vevjy.f: jj, toho sem si taky všimnul, takže to tak taky vidim....
Reklama
 

acreb
Začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 11 lis 2005, 01:36
Bydliště: Litoměřice

el.okna

Příspěvek od acreb »

Mám manuální stahování oken a koupila jsem si el. stahovačky, ale ta krabička s těmi čudliky mi nepasuje do madel jde to nějak vyřešit a pujde to vůbec zapojit?Nebo se mám na to vykašlat a prodat je dál?dík moc
vejvy.f
Fiaťák
Příspěvky: 154
Registrován: 25 dub 2006, 19:26
Bydliště: Ml. Boleslav- Doksy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vejvy.f »

No tak do těch madel by snad měla jít vyříznout díra a dát to tam jako origoš. Ale mimo toho co máš potřebuješ taky tu elektroniku + orig. kabeláž, protože sehnat podrobný schéma je celkem problém. Ale jako, šikovnej člověk to zvládne i bez toho všeho.
FIAT PUNTO 1,7TD elx
Lancia Kappa Kombi 2.4i 175koní
Mako
Fiaťák
Příspěvky: 109
Registrován: 29 zář 2005, 12:26
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Mako »

Lidi sehnal jsem si nove motorky stah. oken a chtel bych si ho do punta namontovat. Jen nevim kde je nejaka ridici jednotka v puntu. Na vrakaci rekli ze tam zadna neni, ale nejak se to ridit musi. Nebo pro me bude lepsi koupit neoriginal jednotku a budu mit klid nez neco shanet?
Fiat punto 1,7TD 52KW.
dedo.miki
Fiaťák
Příspěvky: 197
Registrován: 04 led 2007, 16:35
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Tak schémy sú tu vo fore ,ale tu je priama adresa:http://dedo.miki.szm.com//fiat%20punto.htmtam sú aj tie čísla čo si nevedel.Sú tam označené aj tie relátka ,čo sú na pravej strane v príručnej skrinke.A schéma č 10 je na stahovanie okien :čísla sú hned na začiatku stránky.Napájanie pravých dverí ide cez lavé,takže ak v lavých máš zlý spoj tak pravé nepôjdu.A schémy sú inak na fore na adresehttps://www.club-fiat.com/viewtopic.php?t=2966Obrázek
Mako
Fiaťák
Příspěvky: 109
Registrován: 29 zář 2005, 12:26
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Mako »

takze pokud v aute nemam ty relatka na prave strane auta tak je pro me lepsi si koupit ridici jednotku na univerzaly. Protoze kdyz sezenu ty relatka tak to bude stat vic nez ten univerzal a bude horsi instalace.
Fiat punto 1,7TD 52KW.
Smida17
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 05 lis 2006, 12:04
Kontaktovat uživatele:

El.okna

Příspěvek od Smida17 »

Tak jsem si konečně koupil elektriku na stahování oken od vejvyho :) a ted bych potřeboval trochu poradit kam to mám zapojit.. Stahovačky už mám nainstalované a kabely zavedené do vnitřku auta.. Ještě my zbývá jakejsi panýlek s relátkama a pojistkama + odstřihnuté kabely z jinýho auta.. Kam to mám napájet a přidělat ten plechovej panel??
vejvy.f
Fiaťák
Příspěvky: 154
Registrován: 25 dub 2006, 19:26
Bydliště: Ml. Boleslav- Doksy
Kontaktovat uživatele:

Re: El.okna

Příspěvek od vejvy.f »

Smida17 píše:Tak jsem si konečně koupil elektriku na stahování oken od vejvyho :) a ted bych potřeboval trochu poradit kam to mám zapojit.. Stahovačky už mám nainstalované a kabely zavedené do vnitřku auta.. Ještě my zbývá jakejsi panýlek s relátkama a pojistkama + odstřihnuté kabely z jinýho auta.. Kam to mám napájet a přidělat ten plechovej panel??
Ten plechovej panel patří do míst v kastliku (nad). Prostě když otevřeš kastlik u spolujezdce, tak uvnitř v horní části je taková "páčka" kterou otočíš do strany a otevřeš kryt a tam pak už uvidíš, kam to patří. A schéma by mělo být v odkazu tady nahoře.
FIAT PUNTO 1,7TD elx
Lancia Kappa Kombi 2.4i 175koní
Smida17
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 05 lis 2006, 12:04
Kontaktovat uživatele:

Re: El.okna

Příspěvek od Smida17 »

vejvy.f píše:
Smida17 píše:Tak jsem si konečně koupil elektriku na stahování oken od vejvyho :) a ted bych potřeboval trochu poradit kam to mám zapojit.. Stahovačky už mám nainstalované a kabely zavedené do vnitřku auta.. Ještě my zbývá jakejsi panýlek s relátkama a pojistkama + odstřihnuté kabely z jinýho auta.. Kam to mám napájet a přidělat ten plechovej panel??
Ten plechovej panel patří do míst v kastliku (nad). Prostě když otevřeš kastlik u spolujezdce, tak uvnitř v horní části je taková "páčka" kterou otočíš do strany a otevřeš kryt a tam pak už uvidíš, kam to patří. A schéma by mělo být v odkazu tady nahoře.
Jo to by bylo.. a pak co s těma ušmikanejma drátama budu muset něco rospojovat?
vejvy.f
Fiaťák
Příspěvky: 154
Registrován: 25 dub 2006, 19:26
Bydliště: Ml. Boleslav- Doksy
Kontaktovat uživatele:

Re: El.okna

Příspěvek od vejvy.f »

Smida17 píše:
vejvy.f píše:
Smida17 píše:Tak jsem si konečně koupil elektriku na stahování oken od vejvyho :) a ted bych potřeboval trochu poradit kam to mám zapojit.. Stahovačky už mám nainstalované a kabely zavedené do vnitřku auta.. Ještě my zbývá jakejsi panýlek s relátkama a pojistkama + odstřihnuté kabely z jinýho auta.. Kam to mám napájet a přidělat ten plechovej panel??
Ten plechovej panel patří do míst v kastliku (nad). Prostě když otevřeš kastlik u spolujezdce, tak uvnitř v horní části je taková "páčka" kterou otočíš do strany a otevřeš kryt a tam pak už uvidíš, kam to patří. A schéma by mělo být v odkazu tady nahoře.
Jo to by bylo.. a pak co s těma ušmikanejma drátama budu muset něco rospojovat?
Než rozpojovat, tak spíš pospojovat :D . Zkus to podle toho schématu.
FIAT PUNTO 1,7TD elx
Lancia Kappa Kombi 2.4i 175koní
vejvy.f
Fiaťák
Příspěvky: 154
Registrován: 25 dub 2006, 19:26
Bydliště: Ml. Boleslav- Doksy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vejvy.f »

Jinak, jak jsem zjistil, tak obyč. Punta co maj el stahování, tak nemají řídící jednotku, ale jenom relé. ELX apod maj řídící jednotku, která umí např, když stikneš tlačítko, tak okno dojede až na doraz, atp.
FIAT PUNTO 1,7TD elx
Lancia Kappa Kombi 2.4i 175koní
Smida17
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 05 lis 2006, 12:04
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Smida17 »

vejvy.f píše:Jinak, jak jsem zjistil, tak obyč. Punta co maj el stahování, tak nemají řídící jednotku, ale jenom relé. ELX apod maj řídící jednotku, která umí např, když stikneš tlačítko, tak okno dojede až na doraz, atp.
Ještě mě tady přebívá černa krabička naky rele.. kam s tim..
btw nemaš ICQ?
vejvy.f
Fiaťák
Příspěvky: 154
Registrován: 25 dub 2006, 19:26
Bydliště: Ml. Boleslav- Doksy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vejvy.f »

Smida17 píše:
vejvy.f píše:Jinak, jak jsem zjistil, tak obyč. Punta co maj el stahování, tak nemají řídící jednotku, ale jenom relé. ELX apod maj řídící jednotku, která umí např, když stikneš tlačítko, tak okno dojede až na doraz, atp.
Ještě mě tady přebívá černa krabička naky rele.. kam s tim..
btw nemaš ICQ?
to černý relé sem ti tam přihodil navíc. :P
Ajsko mam, stačí se pořádně podívat (dole pod mim příspěvkem)
FIAT PUNTO 1,7TD elx
Lancia Kappa Kombi 2.4i 175koní
Smida17
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 05 lis 2006, 12:04
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Smida17 »

Nevíte o někom kdo má schéma na el. stahování oken na SX verzi??
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

Někde vejš je otkaz
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Odpovědět

Zpět na „Punto - elektrika“