BRAVO 2 - rádio bez MP3 - montáž AUX

Moderátor: peta.smolik

IROCC
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 17 dub 2012, 16:26

BRAVO 2 - rádio bez MP3 - montáž AUX

Příspěvek od IROCC »

Ahoj,

jsem štastný majitel Fiat Bravo 1,4 16v Formula, je vybavené rádiem z výroby ale bez MP3, někde jsem našel že se dá domontovat AUX výstup což bych moc chtěl, mám stejně všechnu hudbu na iPodu. Nikde jsem ale nenašel jestli to jde přímo na moje rádio udělat a jak to zapojit.

Poradíte ?
Reklama
 

durkovic
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 20 dub 2008, 18:06
Kontaktovat uživatele:

Re: BRAVO 2 - rádio bez MP3 - montáž AUX

Příspěvek od durkovic »

ahoj, vítam ťa tu a všetko dobré s novým autom :)

čo sa týka toho auxu tak je možnosť si kupiť bud priamo blaupunkt USB interface prípadne podobne je pod názvom xcarlink a ked chceš samodomo AUX tak prelistuj vlákna tu v sekcii Bravo2 alebo to nájdeš aj u Lineákov teda v sekcii Fiat Linea
ex car: Fiat Bravo 2 1.4 16V 66kW
NOW : Ford C-Max FL 1.8 TDCi 91kW/124 ponikov :D
eldiablo
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 17 úno 2012, 14:44

Re: BRAVO 2 - rádio bez MP3 - montáž AUX

Příspěvek od eldiablo »

ahojte ,chcem sa spytať neviete niekto či sa dá na autoradii prestaviť ten 20 minutový mod pokial sa same nevypne na väčšiu dlžku (hodina,dve hodiny pripadne natrvalo)??
FIAT BRAVO II,r.v.2008, 1.9 MULTIJET-150 PS
Uživatelský avatar
WENCL
Fiaťák
Příspěvky: 62
Registrován: 30 dub 2012, 13:56
Bydliště: Kladno

Re: BRAVO 2 - rádio bez MP3 - montáž AUX

Příspěvek od WENCL »

IROCC píše:Ahoj,

jsem štastný majitel Fiat Bravo 1,4 16v Formula, je vybavené rádiem z výroby ale bez MP3, někde jsem našel že se dá domontovat AUX výstup což bych moc chtěl, mám stejně všechnu hudbu na iPodu. Nikde jsem ale nenašel jestli to jde přímo na moje rádio udělat a jak to zapojit.

Poradíte ?
Ahoj, když jsem auto kupoval, řekli mi ve Fiatu, že jsou schopni AUX udělat. Zatím jsem to neřešil, tak nevim.

Jinak od 23.12.2011 jsem hrdým majitelem Brava :D
1.4 16V
66 kw
Uživatelský avatar
WENCL
Fiaťák
Příspěvky: 62
Registrován: 30 dub 2012, 13:56
Bydliště: Kladno

Re: BRAVO 2 - rádio bez MP3 - montáž AUX

Příspěvek od WENCL »

http://bravo2-club.ru/forum/showthread.php?p=7849" onclick="window.open(this.href);return false;
1.4 16V
66 kw
durkovic
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 20 dub 2008, 18:06
Kontaktovat uživatele:

Re: BRAVO 2 - rádio bez MP3 - montáž AUX

Příspěvek od durkovic »

hlavne si nezabudnite vypnúť TA dopravné informácie pretože k uspokojivej hlasitosti cez AUX sa dá prísť len ak je volume okolo 10-15 stupienku hlasitosti na rádiu (hlasitosť na pripojenom prehrávači na MAX). a potom si to predstavte keď to prepne na dopravné hlásenia.... skoro som dostal infarkt jak to začalo vrieskať. :D
ex car: Fiat Bravo 2 1.4 16V 66kW
NOW : Ford C-Max FL 1.8 TDCi 91kW/124 ponikov :D
Uživatelský avatar
Banshee
Znalec
Příspěvky: 606
Registrován: 16 pro 2010, 19:02
Bydliště: Košice

Re: BRAVO 2 - rádio bez MP3 - montáž AUX

Příspěvek od Banshee »

Aj ja som si ho dorobil.
Kupil som obycajny AUX kabel s mini ISO koncovkou pre radia Blaupunkt za 12 Euro a frcim:) este ho je potrebne prepojit jack cinch kablom a vyviest niekde do priestoru-konkretne ja som ho dal ku riadiacej pake a mam nan napojenu MP3ku.
V porovnani s Xcarlinkom za 90Euro je to velka uspora. Samozrejme,ze to nema take funkcie, ale mne to takto staci.
Bravo 198 1.4 T-jet Sport
Uživatelský avatar
suflonr
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 19 čer 2015, 21:13
Bydliště: Nitra

Re: BRAVO 2 - rádio bez MP3 - montáž AUX

Příspěvek od suflonr »

Prosim vas, kde sa da kupit taky obycajny AUX kabel s mini ISO koncovkou pre original radio v bravo rocnik 2008 s koncovkou jack? Chcem si k tomu napojit mobil.
A este otazka...ked mi na radiu napise AUX je mozne ze to miesto pre kabel zo zadu radia je uz obsadene?
Dakujem
Fiat Bravo 1.4 Tjet 88kW Dynamic
Uživatelský avatar
mr.brain
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 213
Registrován: 14 črc 2013, 09:30
Bydliště: ČR :)

Re: BRAVO 2 - rádio bez MP3 - montáž AUX

Příspěvek od mr.brain »

Běžně se to prodává ;) Většina eshopu s auto-hifi to má skladem. Třeba http://www.ahifi.cz/4carmedia-aux-adapt ... ancia.html" onclick="window.open(this.href);return false; nebo http://www.ahifi.cz/4carmedia-aux-adapt ... ancia.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Musíš vyndat autorádio, jednoznačně doporučuju investovat těch 10 € do vyndavacích vidliček http://www.carssound.cz/kastliky-vytaho ... a-o-2007-/" onclick="window.open(this.href);return false;
exRenault 19 Chamade ('91 173 000>287 000+);
Fiat Bravo II 1.4 16V, Dynamic ('07 43 000>x);
Suzuki SX4 1,5 VVTi ('10 70 000>x);
Škoda Octavia II FL 1.6 TDI DSG 7q ('13 293 000>x);
diag. ELM327, VCDS
Uživatelský avatar
suflonr
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 19 čer 2015, 21:13
Bydliště: Nitra

Re: BRAVO 2 - rádio bez MP3 - montáž AUX

Příspěvek od suflonr »

Mozete mi prosim poslat link na presny typ kabla, ktory sa da zapojit do autoradia bravo rocnik 2008. Mal by to byt zrejme 8pin modry konektor. Chcem si ho objednat ale ani v eshopoch v tom nemaju jasno ci je alebo nieje na tento typ radia. Dakujem velmi pekne za pomoc.
Fiat Bravo 1.4 Tjet 88kW Dynamic
Uživatelský avatar
suflonr
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 19 čer 2015, 21:13
Bydliště: Nitra

Re: BRAVO 2 - rádio bez MP3 - montáž AUX

Příspěvek od suflonr »

Vidim, ze toto forum nieje vobec zbytocne...takze kabel mi vyrobili na pockanie u nas v jednom obchode (http://www.dexter.sk" onclick="window.open(this.href);return false;) a zaujimalo by ma toto. Aky prehravac v mobile pouzivate lebo vadi mi to ze obe zariadenia musia mat hlasitost na max aby to bolo vobec pocut.
Fiat Bravo 1.4 Tjet 88kW Dynamic
wonderka
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 03 črc 2016, 09:23
Bydliště: Ivančicko

Re: BRAVO 2 - rádio bez MP3 - montáž AUX

Příspěvek od wonderka »

ahoj,
nechci zakladat nove tema, prosim o radu, koupil jsem Bravo s radiem bez MP3 a v kastliku mam vytazene 3 kabely, 3.5mm jack, USB a asi starsi konektor na iPoda.

Nicmene kdyz pripojim telefon na jack tak nic nehraje, kdyz dam flashku na usb tak take nic, ani se na ni nerozsviti LEDka -asi tam nejde stava, nemeril jsem.

Prikladam foto, nevim jestli je to treba origo od Fiata nebo nejak dodelavane.
Treba to nekdo mate a je potreba to nejak rozhejbat, nevim...

Foto konektoru:
https://goo.gl/photos/TQQN75cb2um6FNTc9" onclick="window.open(this.href);return false;

Jeste jsem nasel zbytek nejakeho parota, displej a klavesnicu, ale nikde zadny drzak. Je mozne ze to nekdo vymontoval a prerusil napojeni tech konektrou?

Diky
Fiat Bravo II 1.9 JTD, 88kw, r.v.2008
Uživatelský avatar
Darth.W
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 265
Registrován: 28 dub 2011, 11:04
Bydliště: Kysucke N. Mesto, SVK

Re: BRAVO 2 - rádio bez MP3 - montáž AUX

Příspěvek od Darth.W »

skus CD+ ... ale najviac zistis, ked vytiahnes radio, ci su tie kable pripojene, alebo nie
[color=#FF0000]http://www.youtube.com/waderlord29[/color]
Fiat Tipo sedan 1.4 70 kW Italia Extra
Uživatelský avatar
mr.brain
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 213
Registrován: 14 črc 2013, 09:30
Bydliště: ČR :)

Re: BRAVO 2 - rádio bez MP3 - montáž AUX

Příspěvek od mr.brain »

Tohle tam pravděpodobně zůstalo po předchozím majiteli. Je to vůbec někam zapojený?
exRenault 19 Chamade ('91 173 000>287 000+);
Fiat Bravo II 1.4 16V, Dynamic ('07 43 000>x);
Suzuki SX4 1,5 VVTi ('10 70 000>x);
Škoda Octavia II FL 1.6 TDI DSG 7q ('13 293 000>x);
diag. ELM327, VCDS
panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Re: BRAVO 2 - rádio bez MP3 - montáž AUX

Příspěvek od panaman1 »

tie konektory su od parotta telefonnej sady. mala by fungovat cez bleutooth, ak teda vobec funguje....
Odpovědět

Zpět na „Bravo 2“