Vzduchový filtr

Všeobecná témata týkající se motoru, např. servo, topení, rozvody apod.

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
Králik a spol.
Začátečník
Příspěvky: 40
Registrován: 21 kvě 2007, 21:28
Bydliště: Kladno 7
Kontaktovat uživatele:

Vzduchový filtr

Příspěvek od Králik a spol. »

Kolegové, používáte někdo sportovní "prací" vzduchový filtr BMC nebo jinou značku a jak filtr čistíte-zda originál čistící sadou nebo nějakým domádo způsobem? Dík za Vaše názory.
Orámovaná Mulťa JTD 105 r.v.99
www.kralici4.estranky.cz
www.vozikyzakolo.estranky.cz
Reklama
 

Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

Já používám bavlnu od K&N a peru ho jednou po 20tkm a každou 2. výměnu oleje ho měním tj. každých 40tkm :roll: :wink:
www.minimaxa.cz
Uživatelský avatar
darko
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 301
Registrován: 21 úno 2007, 21:00
Bydliště: prostejov

Příspěvek od darko »

já používám filtr zn. GREEN.Na čištění používám čistící sadu vč. napouštěcího oleje.No ale že by ten filtr nějak přidal na výkonu.....nevim nevim.Změnu jsem pocítil při výměně svíček jednoelektrodových za dvouelektrodové zn.Denso
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

Minimaxa píše:Já používám bavlnu od K&N a peru ho jednou po 20tkm a každou 2. výměnu oleje ho měním tj. každých 40tkm :roll: :wink:
Ten filtr protoze je praci se prave nemusi menit celej ne? :roll:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

stifmajstrABARTH píše:
Minimaxa píše:Já používám bavlnu od K&N a peru ho jednou po 20tkm a každou 2. výměnu oleje ho měním tj. každých 40tkm :roll: :wink:
Ten filtr protoze je praci se prave nemusi menit celej ne? :roll:
nooo, nemusí, ale může :wink:
www.minimaxa.cz
Uživatelský avatar
darko
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 301
Registrován: 21 úno 2007, 21:00
Bydliště: prostejov

Příspěvek od darko »

Minimaxa píše:
stifmajstrABARTH píše:
Minimaxa píše:Já používám bavlnu od K&N a peru ho jednou po 20tkm a každou 2. výměnu oleje ho měním tj. každých 40tkm :roll: :wink:
Ten filtr protoze je praci se prave nemusi menit celej ne? :roll:
nooo, nemusí, ale může :wink:
umím si představit jak páčíš plochým šroubovákem tu mřížku s bavlnou od toho těsnění.A pak to napasovat spátky.To musí být dobrá prča :lol: :lol:
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

darko píše:
Minimaxa píše:
stifmajstrABARTH píše: Ten filtr protoze je praci se prave nemusi menit celej ne? :roll:
nooo, nemusí, ale může :wink:
umím si představit jak páčíš plochým šroubovákem tu mřížku s bavlnou od toho těsnění.A pak to napasovat spátky.To musí být dobrá prča :lol: :lol:
ty něco páčíš? hm, no nevím, mě tam sedí přesně a rozhodně nemusím nic páčit když to chci vyndat. papírovej fitr jsem dokonce měnil s každou výměnou oleje. vzhledem k tomu že kvalita a množství vzduchu je pro výkon a spotřebu dost zásadní :wink: tak nevím, kde se asi stala chyba u tvého aeroboxu :wink: :lol:
www.minimaxa.cz
Uživatelský avatar
darko
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 301
Registrován: 21 úno 2007, 21:00
Bydliště: prostejov

Příspěvek od darko »

Minimaxa píše:
darko píše:
Minimaxa píše: nooo, nemusí, ale může :wink:
umím si představit jak páčíš plochým šroubovákem tu mřížku s bavlnou od toho těsnění.A pak to napasovat spátky.To musí být dobrá prča :lol: :lol:
ty něco páčíš? hm, no nevím, mě tam sedí přesně a rozhodně nemusím nic páčit když to chci vyndat. papírovej fitr jsem dokonce měnil s každou výměnou oleje. vzhledem k tomu že kvalita a množství vzduchu je pro výkon a spotřebu dost zásadní :wink: tak nevím, kde se asi stala chyba u tvého aeroboxu :wink: :lol:
nepochopils mě,šlo o ironii,kdy výše uvedený by se snažil vymontovat bavlněnou mřížku ze SAMOTNÉHO filtru ,nikoliv z celý filtr z boxu ! Jasně že se pere celý filtr,je nedemontovatelný
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

darko píše:
Minimaxa píše:
darko píše: umím si představit jak páčíš plochým šroubovákem tu mřížku s bavlnou od toho těsnění.A pak to napasovat spátky.To musí být dobrá prča :lol: :lol:
ty něco páčíš? hm, no nevím, mě tam sedí přesně a rozhodně nemusím nic páčit když to chci vyndat. papírovej fitr jsem dokonce měnil s každou výměnou oleje. vzhledem k tomu že kvalita a množství vzduchu je pro výkon a spotřebu dost zásadní :wink: tak nevím, kde se asi stala chyba u tvého aeroboxu :wink: :lol:
nepochopils mě,šlo o ironii,kdy výše uvedený by se snažil vymontovat bavlněnou mřížku ze SAMOTNÉHO filtru ,nikoliv z celý filtr z boxu ! Jasně že se pere celý filtr,je nedemontovatelný
:lol: :lol: nj, asi sem byl už unavenej :P
www.minimaxa.cz
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Motor - všeobecně“